Návod k použití Varius Plus

Varius Plus - obecná charakteristika a informace

Formulář vydání:

tubový gel

Hlavní akce:

léčba křečových žil

Používá se pro:

pro ženy a muže

Věkové omezení:

pro osoby starší 21 let

Varius Plus - gel proti křečovým žilám u žen a mužů. Výdej bez lékařského předpisu a lékařského předpisu. Každodenní užívání eliminuje všechny příznaky křečových žil až do úplného uzdravení. Schváleno pro použití jako profylaxe.

Gel je univerzální. Je stejně účinný při léčbě křečových žil nejen na nohou, ale také na pažích a jiných částech těla.

Účinnost a bezpečnost přípravku Varius Plus byla vědecky prokázána a potvrzena klinickými studiemi na dobrovolnících. Výsledky klinických studií po třech měsících používání gelu:

  • 100% - žádné alergie a další negativní vedlejší účinky, úplné odstranění otoků, bolesti a tíhy v nohou
  • 97% - eliminace modrých hvězdiček, záchvaty, úplné odstranění křečových žil první a druhé závažnosti, výrazné zlepšení v přítomnosti křečových žil ve zanedbané formě.

Pamatujte, že Varius Plus gel proti křečovým žilkám si můžete v České republice koupit pouze na objednávku od výrobce. Chcete-li zadat objednávku, použijte formulář na oficiálním webu.

Použití Varius Plus - indikace a důvody použití

Závažnost, bolest a otoky nohou, zejména večer, modré hvězdičky, silně vystupující a viditelné žíly - to jsou hlavní příznaky křečových žil, které vyžadují okamžitou léčbu, aby se předešlo komplikacím.

Je důležité vědět! Statistiky posledních pěti let ukazují, že každá třetí žena a každý pátý muž v Evropě trpí křečovými žilami. Navíc 40% z nich neví o této nemoci, nevěnuje jí pozornost, nechodí k lékaři a nezačíná s léčbou!

Při absenci léčby se onemocnění křečových žil rychle rozvíjí a v důsledku toho se zhoršuje celkový stav člověka, snižuje se fyzická aktivita a vytrvalost, příznaky křečových žil jsou stále výraznější. Bolest se zesiluje, zvyšuje se pocit tíhy v nohách, otok nezmizí ráno po odpočinku a spánku, žíly začínají bolet a zvětšovat se.

Pokyny k použití gelu, kontraindikace

jak používat gel Varius Plus proti křečovým žilám

Varius Plus se velmi snadno používá. Naneste tenkou vrstvu gelu na zanícené žíly, postiženou oblast kůže nebo úplně na nohy, pokud se objeví příznaky křečových žil nebo prevence onemocnění. Opakujte dvakrát denně pro terapii, jednou denně před spaním pro profylaxi.

Průběh aplikace je individuální, pohybuje se od jednoho měsíce do šesti, v závislosti na závažnosti křečových žil. Průběh užívání za účelem prevence - bez omezení.

Žádné kontraindikace. Výjimkou je intolerance k jedné ze složek. Rovněž se doporučuje koordinovat užívání přípravku Varius Plus předem v případě vážného onemocnění, během těhotenství a laktace.