Recenze o Varius Plus

 • Anna
  Chci poděkovat společnosti varius plus za skutečně efektivní lék! Pouze s pomocí tohoto gelu jsem konečně zapomněl na téměř neustálou bolest v nohou. Nyní je můj každý den mnohem příjemnější a v noci klidně spím)
  Varius Plus
 • Petra
  Z osobní zkušenosti jsem byl přesvědčen, že křečových žil se můžete zbavit pouze jedním gelem. Gel Varius plus doporučil lékař. Jsem rád, že jsem se o tomto nástroji dozvěděl včas, protože už jsem byl na laserové operaci. Dnes jsem udělal druhou objednávku, těším se na doručení. Budu to používat jako prevenci!
  Varius Plus
 • Anna
  Objednám si varius plus pro sebe, svého manžela a naše rodiče. Používáme celou rodinu. Můj manžel a já jsme na prevenci, rodiče na léčbu. Náprava ve skutečnosti pomáhá. Žádná tíha v nohou a otoky. Rodiče říkají, že když začali používat tento gel, bylo snazší chodit a žíly byly méně viditelné.
  Varius Plus
 • Josef
  Asi před šesti měsíci jsem si všiml, že žíly na mé pravé noze byly velmi rozšířené. Šel jsem k lékaři, řekl, že to byly banální křečové žíly související s věkem. Předepsán jen varius plus gel. Zlepšení bylo i po prvním měsíci používání. Ale na doporučení stejného lékaře stále používám gel k prevenci.
  Varius Plus
 • Alena
  Varius plus používám asi tři měsíce a aplikuji si ho na nohy jednou denně před spaním. Myslím, že je to jen díky tomuto nástroji, že už necítím stejnou bolest a tíhu z celého dne v patách. Nedávno jsem si všiml, že žíly na nohou přestaly vystupovat, jako tomu bylo dříve. Dobrý gel, doporučuji.
  Varius Plus
Uživatelské hodnocení Varius Plus
4.2
12