Zkušenost s používáním Varius Plus

aplikace gelu Varius Plus proti křečovým žilám - před a po fotografiích

Ahoj všichni, jmenuji se Ilona, ​​žiji a pracuji v jednom z nejkrásnějších měst Rakouska, Klagenfurtu. Dnes jsem se rozhodl podělit se o své zkušenosti s Varius Plus, gelem proti křečovým žilám. Řeknu vám, jak jsem se o tomto gelu dozvěděl, kde a jak jsem ho koupil, jak jsem ho použil a osobní výsledky jeho použití. Ukážu vám fotku před a po použití.

První fotografie byla pořízena den před návštěvou lékaře.

Gel Varius Plus - osobní zkušenost, kde jsem koupil

Denní použití tohoto gelu předepsal lékař. Po narození třetího dítěte mě začaly velmi bolet nohy. Nejprve jsem si ani nemohl myslet, že se z toho stanou křečové žíly. Samozřejmě jsem o této nemoci slyšel vícekrát, ale jak se to vždycky stává, nečekal jsem, že tato nemoc na mě zasáhne, mladá a krásná). Obecně, když se bolest ustálila a prakticky nezmizela, všiml jsem si také vyčnívajících žil. Šel jsem na kliniku za specialistou. Diagnóza - křečové žíly druhé závažnosti.

Rozhodl jsem se koupit Varius Plus na lékařský předpis. Muselo se používat denně po dobu šesti měsíců, dvakrát denně. A údajně po tomto kurzu nebudou prakticky žádné stopy křečových žil.

Tento produkt nebylo snadné koupit. Jak jsem zjistil, tento gel se neprodává v lékárnách a maloobchodech; můžete si jej koupit pouze prostřednictvím oficiálních stránek výrobce. Šel jsem na web a v objednávkovém formuláři jsem uvedl jméno a telefonní číslo. Po 10–15 minutách manažer zavolal, vyjasnil adresu a dodací lhůtu, poradil, jak gel používat, z čeho je vyroben atd.

Obecně jsem si po 2 dnech vyzvedl objednávku doma poštou. Po přijetí jsem také zaplatil na poště. Začal jsem to používat.

Gel proti křečovým žilám - jak používat, výsledky

Varius Plus se velmi snadno používá. Jako běžný krém jsem ho aplikoval na postižené žíly a oblasti pokožky. Jak předepsal lékař, používal jsem ho dvakrát denně, ráno a večer před spaním. A tak každý den po dobu šesti měsíců.

zkušenosti s Varius Plus proti křečovým žilám

Jedno balení mi stačilo na dva nebo tři týdny. S ohledem na účinnost a dostupnou cenu se nákup gelu Varius Plus pro mě ukázal jako docela výnosný. Navíc jsem koupil pět balení najednou a dostal jsem za to další slevu.

První znatelné pozitivní výsledky z každodenního používání tohoto gelu jsem si všiml, pravděpodobně i po několika prvních týdnech. Předchozí bolest, těžkost pominuly, začal jsem se obecně cítit lépe, v nohách byla lehkost, bylo snazší chodit. Postupně jsem po každém měsíci věnoval pozornost a porovnával, jak vypadaly moje nohy na fotografiích před a po. Pokaždé, když se žíly zmenšily, bylo méně takzvaných modrých hvězd. Na konci šestého měsíce - téměř žádné stopy po křečových žilách nezůstaly! Druhá fotografie byla pořízena těsně po skončení šestého měsíce používání gelu Varius Plus.

Dovolte mi shrnout. Z vlastní zkušenosti jsem byl přesvědčen, že Varius Plus gel na křečové žíly je opravdu účinný lék za velmi dostupnou cenu. Po celou dobu používání nikdy nedošlo k alergii. Gel zvládl svůj úkol, řekněme, dokonale! Používám gel jednou denně, abych zabránil opakovanému výskytu křečových žil. Jsem s výsledkem spokojen, doporučuji tento nástroj!